18.05.2014.

Основна школа "Радоје Домановић" позива све своје садашње и бивше ученике, раднике школе, ученичке родитеље, али и све остале грађане да покажу хуманост према особама погођеним поплавама и да у просторије школе донесу средства неопходна унесрећенима, која ће им бити прослеђена. Тренутно су најпотребнија средства за хигијену, дечја гардероба, веш, обућа, памперс пелене, вода, конзервирана храна, млеко у праху... Позивају се ученици да донесу и своје играчке које им нису неопходне и тиме барем мало обрадују своје вршњаке који су изгубили кров над главом.

За те потребе одвојена је посебна просторија у школи као и довољан број ученика и радника школе који ће волонтирати и прикупљати средства. Хуманитарну помоћ је могуће предати сваког радног дана од 07:45 до 20:00 на улазу у школу.

Колектив ОШ "Радоје Домановић" се захваљује свима који на било који начин помажу људима у овако тешкој ситуацији.