31.05.2019.

Ученици 4-1 су са својом учитељицом, наставницом енглеског језика, и будућим наставником ликовне културе 30.маја часове имали у Студентском културном центру. Били су у прилици да са ђачким родитељем поразговарају о занимањима која су тамо присутна, школовању за та занимања, али да сазнају шта се све може видети, чути, читати, плесати, учити у СКЦ-у. Са учитељицом су разговарали о медијима, са наставником ликовне културе о уметности и његовим изложеним радовима, а са наставницом енглеског су од понуђених речи састављали извештај о овој посети. Урадили су и по један ликовни рад на којем су приказали дело које им се највише допало, а за домаћи задатак ће направити репортажу/фоторепортажу о овом неуобичајеном школском дану који им се толико допао.