12.10.2016.

У среду, 5. октобра 2016. године одржан је традиционални донаторски концерт у холу ОШ "Радоје Домановић". Концерт је,  као и сваке године,  организивао Ученички парламент уз малу помоћ  наставнице музичке  културе Снежане Савковић и учитељице Ане Сретеновић. Најталентованији ученици наше школе извели су широк спектар музичких композиција, па је многобројна публика била у прилици да чује неке од популарних дела, како класичне, тако и поп музике. Разнолики су били и инструменти које су млади музичари свирали - тамбурица, гитара, виолина, флаута, саксофон, клавир, хармоника и харфа, као највеће изненађење вечери. Оно по чему се овај концерт разликује од претходних јесте велика посећеност.  Одлуком Ученичког парламента сав приход од продатих карата намењен је за лечење ученице наше школе. Ученици и пријатељи Школе су још једном показали да имају велико срце и осећај заједништва.