07.06.2016.

Годишњу  изложбу ученичких радова, који су настали током наставе презентовани су у холу школе 2.06.2016.Изложбу су осмислили наставници техничког и информатичког образовања.

Изложба је имала  за циљ  промоцију остварења будућих  инжењера,архитеката и уметника, као и популаризацију технике међу младима.

На изложби су представљени најуспешнији радови ученика од петог до осмог разреда који су настали у овој али и ранијим годинама.Изложба  на најбољи могући начин презентује школу, њене ученике као и наставнике.

Изложбу су са пажњом посетили ученици већине одељењских заједница, посебно су били одушевљени ученици млађих разреда који су у пратњи својих учитељица са великом пажњом погледали изложбу. Ученици старијих разреда су такође посетили изложбу, посебно су били поносни они чији су се радови нашли на изложби.