05.11.2019.

Ученици 5-1 су са својом разредном/наст. енглеског језика Наташом Штулић и наст.српског језика Весном Ђурђевић имали интегрисани двочас/радионицу у СКЦу са темом Халлоњеен, а под покровитељством Америчке амбасаде и удружења професора Енглеског језика ЕЛТА. Осим неколико Поњер поинт презентација преко којих су се ученици упознали са обичајима и празницима (Ноћ вештица и Покладе), ученици су на бини презентовали свој скечеве на енглеском језику, радили ликовне радове на тему, бирали најбољи костим, уживали у послужењу које су припремили ђачки родитељи, играли се и учили кроз квиз (кахоот), плесали уз песмице, вежбали енглески и сјајно се дружили. Прилог се могао видети у Јутарњем програму Прве телевизије.