07.11.2017.

Међушколски бадминтон турнир Жарко Зрењанин 2017 одржан у суботу, 4. новембра 2017, у Основној школи “Жарко Зрењанин“

Још један, четврти узастопни, сусрет школараца у Зрењанину протекао је у прелепој атмосфери сале Основне школе “Жарко Зрењанин”. Основци и средњошколци из 30 школа из Београда, Новог Сада, Вршца, Панчева, Крушевца, Зрењанина и Великог Средишта Зрењанин показали су у суботу, 4. новембра 2017, своје умеће на Међушколском бадминтон турниру “Жарко Зрењанин” 2017, који су организовали Бадминтон клуб Банат, Бадминтон савез Србије и Основна школа “Жарко Зрењанин, под покровитељством Министарства омладине и спорта Републике Србије, Бадминтон савеза Србије, Град Зрењанина. Девојчице и дечаци су се борили за медаље у пет узрасних категорија.

Ученици одељења V4 Реља Милић и Марта Поповић представљали су нашу школу. Реља Милић је освојио треће место у категорији дечаци 5. и 6. разред.