10.06.2019.

На првом   Дечијем сајму  '' КГ КИДС '' , који је реализован  од  24. до 26. маја 2019.године у  „Хали парк“ међу учесницима у овој манифестацији представила се  и ОШ „Радоје Домановић“ .

Уз пригодан програм намењен најмлађима  , деца су заједно са својим родитељима и  наставницима  имали прилике да уживају у разним креативним радионицама , приредбама , позоришним представама , играма ...
ОШ „ Радоје Домановић'' је на штанду излагача добила прилику да представи радове својих ученика као и награде постигнуте на различитим  такмичењима .
Првог дана отварања Сајма, 24.5.2019. године,  наша Школа се представила плесном кореографијом коју су извели ученици 3. разреда .  Након тога представили су се и ученици старијих разреда музичким колажом.
Наша Школа је овог пута имала запажено представљање,  наишли смо на бројне позитивне коментаре који су се тицали изгледа штанда  и музичког програма .