06.12.2019.

Radionica u okviru projekta realizovana je 30. novembra 2019. u prostorijama Naučnog kluba Centra za obrazovanje Kragujevac.Naši osmaci: Dušan Lukić i Irina Vučković iz odeljenja 8/1 i tri učenika iz odeljenja 8/2 Katarina Kizić, Jana Dragašević i Milan Stojković izvodili su oglede iz magnetizma, ravnoteže, optike i električne struje. Primenili su , a i proširili svoja znanja iz ovih oblasti. Družili su se i sa učenicima iz drugih osnovnih škola tako što su na nivou grupe zajednički rešavali zadatke. Na kraju radionice realizovan je mini kviz (pitalice i asocijacije), a tim koji su činili i naši učenici Irina Vučković i Dušan Lukić pobedio je , a učenici su dobili veoma lepe šolje sa likom Deda Mraza.