31.05.2019.

У ОШ Радоје Домановић одржана је централна манифестација поводом обележавања Међународног дана породице у организацији Центра за развој услуга социјалне заштите Кнегиња Љубица. Том приликом  уручене су вредне награде најбољим предшколцима и ученицима који су учествовали на Конкурсу на тему “Породичне игре” и квизу “Породична слагалица.”  Додељена је и посебна награда  за 14 породица – маму, тату , баку, деку, брата, сестру…, а то је излет у Етно село Моравски конаци који ће бити организован 19. маја.

Присутнима се у име града Крагујевца, обратила др Гордана Дамњановић, члан градског већа за здравствену и социјалну заштиту и спец. Мирјана Миливојевић,председник Стручног већа за разредну наставу, као домаћин ове лепе и несвакидашње манифестације.

Фотографије са ове занимљиве манифестације можете видети кликом на ЛИНК