11.06.2022.

Наша школа је за  ученикеод 3. до 8. разреда који су постигли резултате на Окружном и Републичком такмичењу,као и њихове наставнике, наградила екскурзијом.На екскурзију је ишло 60 ученика у пратњи 6 наставника: Славица Јовановић-наставник биологије, Јасмина Јовичић- наставник физике,Богољуб Ђурић-наставник математике,Иван Спасенић-наставник географије,Зоран Крсмановић-наставник технике и технологије,Војкан Богићевић-наставник физичког и Директора школе Милана Вукашиновића. Екскурзија је реализована 7.6.2022. Ученици су посетили манастир Жичу који се налази у плодоносној равници у близини реке Ибар и који је од изузетне историјске и духовне важности као и Врњачку Бању –симбол бањског туризма.Ученици су презадовољни екскурзијом за коју кажу да их додатно подстиче да наставе са остваривањем добрих резултата. Фотографије са ове екскурзије урадио је вођа пута Ненад Божиновић.

Галерија слика са екскурзије