17.02.2022.

У циљу промовисања успеха који су ученици наше школе постигли на овогодишњем школском литерарном и ликовном конкурсу са темом „Писмо Светом Сави”  у петак 11. фебруара 2022. године, организовано је дружење са награђеним ученицима. Том приликом Милан Вукашиновић, директор школе, и Марија Ерић, помоћник директора, наградили су их књигом. У духу светосавља директор им је пожелео да праве животне вредности пронађу своје место у њима,  јер се тако најбоље чува и негује успомена на највећег српског просветитеља. Ученике је поздравила и Наташа Миливојевић, наставница српског језика и књижевности, која им се захвалила на учешћу и у име свих наставника који су прегледали радове ученика пожелела им да  наставе да нижу овакве  и сличне успехе, да развијају и усавршавају различите вештине и да наставе да представљају и себе и своју школу у најбољем светлу.

На ликовном и литерарном конкурсу под називом ,,Писмо Светом Сави“ ученици су постигли следеће резултате:
Старији разреди:
Ликовни конкурс:
1. награда Љубица Малиш 6/4
2. награда Јелисавета Марковић 8/5
3. награда Андреј Симић 6/3 и  Сара Стојановић 7/1

Литерарни конкурс:
1. награда Зоран Гајић 6/1
2. награда Дора Обрадовић 5/1 и  Јана Стевановић 6/1
3. награда Лука Заграђанин 7/1

Млађи разреди:

Ликовни конкурс: