24.03.2015.

21.03.2015.год. у нашој школи  је одржано Регионално такмичење из хемије. Тога дана нашу школу је посетило 87 ученика седмог и осмог разреда из целог Шумадијског округа са својим наставницима.Било је учесника из Крагујевца, Аранђеловца, Тополе,Раче,Кнића и других општина. Пошто је био диван, сунчан дан, ми смо у срдачној и ведрој атмосфери вредно радили.    Ученици су у 9х почели са израдом теста знања,потом су наставници прионули на посао и врло експедитивно прегледали све тестове до 13х. Следеће је било то,да ученици који су освојили преко 50 бодова и изашли на практични део такмичења.     После изведеног практичног дела успешни такмичари су имали разлога за задовољство заједно са својим наставницима.

Организатор такмичења: Катарина Димитријевић, наставник хемије