29.03.2016.

Ватерполо репрезентација Србије,у петак 25.3.2016.године,посетила је нашу школу у оквиру турнеје по Србији како би промовисала овај диван спорт који све више занима младе генерације.Ученици ОШ "Радоје Домановић" огромним аплаузом дочекали су наше светске шампионе.Постављали су им питања,на која су ватерполисти стрпљиво одговарали,дајући тако деци добар пример спортског понашања.Сваком детету су посветили пажњу исписујући им аутограме и сликајући се са њима.Директору школе,Милану Вукашиновићу,уручили су поклон-лопту са својим потписима,као знак сећања на ово несвакидашње дружење,а ученици првог разреда су њима поклонили медаље са ликом Радоја Домановића.Упознавање са изузетним спортистима светског ранга настављено је и након званичног дела.Поносни смо што су ове године ватерполисти посетили једино нашу школу у граду и упознали се са нашим ђацима којима ће ово остати у сећању још дуго као једна од најважнијих лекција које су научили о истрајности и спортском духу.