07.04.2017.

Јуче, 6. априла 2017. године, у организацији Центра за унапређење културе живота и рада, у нашој школи је одржана трибина "Информацијом против дигиталног насиља.

Циљ конференције је да п​утем размене информација о коришћењу савремених информационо-комуникацијских технологија, изазовима и ризицима које то коришћење носи, указивањем на значај опреза на интернету и примену мера заштите које су доступне, подст​акнемо ​​сарадњ​у​, размен​у​ искустава и заједничке активности одраслих и деце у циљу безбеднијег коришћења интернета, као и развој позитивних вредности и понашања у складу с тим вредностима.
Говорници су:
1.Биљана Лајовић, специјални школски психолог
2.Представник/ца МУП
3.Милош Јеж, дизајнер електоронске графике
4.др ​Фарида Бассиони-Стаменић, мастер јавног здравља
Трибини, одржаној у наставничкој канцеларији наше школе, присуствовао је велики број ученика, родитеља, представника локалне заједнице, наставног особља школе.