01.03.2019.

У школи "Радоје Домановић" већ годинама водимо рачуна о здравом стилу живота и пропагирамо правилан дечји развој кроз бављење спортом и кроз здраву исхрану.Трудимо се да покажемо ђацима колико је важно бринути о свом духу, али и телу.Уобичајену воћну ужину претворили смо у забавну креацију јер су ученици који примају ужину данас,1.3.2019,имали прилику да у посебним посудама добију лепо декорисане воћне ужине које су им припремиле наше осмакиње заједно са помоћним особљем и уз надгледање наставнице домаћинства и психолога школе.

Ђацима се ова идеја јако допала и радо и брзо су појели своје здраве,укусне и шарене ужине.
 Верујемо да им је управо ово показало да није тешко да бринемо о себи и свом здрављу, али и да је забавно када удружимо снаге и створимо нешто сласно.